Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
Robert 1984
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2018, o 19:22

Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Post autor: Robert 1984 »

Witam. Borykam się z mocno wysuszonymi oczami już od dłuższego czasu i jakiekolwiek krople pomagają tylko niestety na kilka minut :/ Byłem już kilka razy u okulisty i stwierdził że mam nużeńca, więc miałem dwa razy kurację i niby zostały oczy ,wyczyszczone', ale nadal gdy wstaję bardzo wcześnie rano, to mam problem duży żeby oczy otworzyć i później męczarnia trwa niestety cały dzień. Najbardziej mnie dziwi to, że im później wstaję tym oczy mniej są wysuszone i trochę mniej bolą/szczypią... Czy ktoś miał podobne objawy i wie jak temu zaradzić??
fiftusiek
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 22 mar 2017, o 14:31

Re: Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Post autor: fiftusiek »

Tez miałam ten sam problem i pomogły mi dopiero tabletki Lutezan także spróbuj sobie są w każdej aptece dostępne bez recepty. Pomagają i dostarczają niezbędne minerały i witaminy potrzebne do prawidłowego widzenia.
Robert 1984
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2018, o 19:22

Re: Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Post autor: Robert 1984 »

A dokładnie które tabletki brałaś? Bo tych Lutezan jest kilka rodzajów. Dziękuję za odpowiedź.
Lonika
Użytkownicy
Posty: 30
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:54

Re: Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Post autor: Lonika »

Ja miesiac temu walczyłam z nużeńcem. Pomogły mi takie chusteczki titiol. Jest ich 30 w opakowaniu i stosuje sie raz dziennie. Jesli za dnia to potem dwie godzinny nie wychodz na slonce, dlatego ja uzywalam wieczorem. Przeciera sie nimi powieki i brzegi powiek oraz brwi i ogolnie okolice oczu (oczy musza byc zamkniete ! ). Chusteczki zawieraja składniki ktore nawilzaja, wykazuje silne dzialanie antyseptyczne. Ja jestem zadowolona z ich dzialania, pomogly mi, drogie nie są i ogólnie łatwo dostępne. Mnie polecił je okulista
Robert 1984
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2018, o 19:22

Re: Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Post autor: Robert 1984 »

Lonika: Już miałem kurację przeciw nużeńcowi i używałem nawilżonych husteczek/płynów i niestety nic nie pomogło :/ Może uda mi się zmienić pracę i zobaczymy czy to coś pomoże, bo aktualnie pracuję w firmie, w której jest brak klimatyzacji i pojawia się nieraz pył/kurz.
Lonika
Użytkownicy
Posty: 30
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:54

Re: Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Post autor: Lonika »

Robert wiesz jak to jest.. jesli jestes przeziebiony i bierzesz na to leki ale dalej przebywasz wsrod przeziebionych osob tzn nie zmieniasz otoczenia ktore powoduje problem to logiczne ze zaden sposob walki z nim nie bedzie na tyle skuteczny ile powinien. Ja przetestowalam wiele roznych masci od lekarza i nie pomagalo mi nic a te chusteczki byly strzalem w dziesiatke.. Zmiana otoczenia u Ciebie albo jakies okulary ochronne połączone z kuracją powinny pomoc. Powodzenia ;)
Dzony8

Re: Mocno wysuszone oczy, krople nie pomagają :(

Post autor: Dzony8 »

Myślę, że jedyne wyjście to wizyta w dobrym gabinecie okulistycznym. Taki problem dotyczy wielu osób i o zgrozo stosują krople bez konsultacji z lekarzem. A przecież chodzi o nasze oczy. Problem może być bardziej złożony niż myślisz, dlatego nie zwlekaj z wizytą u specjalisty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post