[Film] Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
twome
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:10

Re: Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Post autor: twome »

Najczęściej jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :lol:

Co komu po tych jodach i magnezach, jak w tym preparacie głównie chodzi o kwasy Omega-3. A tych, nie dość że jest zła proporcja (pomiędzy DHA i EPA), to jeszcze przez taką a nie inną formę chemiczną wchłonie się (przy dobrych wiatrach) ok. 30% :)
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Re: Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Post autor: jagomala »

Ale wiesz, że te tabletki są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne? Mój lekarz też mi je polecił, więc jak to ma się do tego, co piszesz?
twome
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:10

Re: Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Post autor: twome »

Są rekomendowane no i co w związku z tym? To, że są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, to nie oznacza że na naszym rynku nie można znaleźć lepszego preparatu. Bo można i to o wiele lepszy :lol:
fiftusiek
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 22 mar 2017, o 14:31

Re: [Film] Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Post autor: fiftusiek »

Polecam witaminy MamDha są polecane prze ginekologów. Zresztą sama je brałam i biorę, maja wszystkie niezbędne minerały które przyczyniają się do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia.
Kamilla36

Re: [Film] Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Post autor: Kamilla36 »

Przede wszystkim ważne jest zachowanie odpowiedniej diety i pilnowanie równowagi hormonalnej. Na stronie znajdziesz porady jak tego dokonać. A jeśli będziesz mieć jakieś inne przypadłości to Twój lekarz prowadzący pewnie przepisze Ci do tego inne leki.
Betka
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 22:20

Re: [Film] Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Post autor: Betka »

Obowiązkowo kwas foliowy. I to najlepiej już w czasie planowania ciąży. Ja stosowałam Naturell Folian, poleciłam mi go znajoma farmaceutka, ze względu na to, że zawiera w 100% aktywną formę tego kwasu, więc przyjmuje się w całości:)
Lucja
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2019, o 16:35

Re: [Film] Jakie witaminy i minerały są niezbędne w ciąży?

Post autor: Lucja »

Ja także miałam ten. Kiedyś nie wiedziałam dlaczego to takie ważne ale jak mi mój gino powiedział jakie mogą być konsekwencje czyli przepukliny okolic głowy, bezmózgowie czy rozszczepy kręgosłupa to ani razu nie pominęłam dawki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post