Lampy Bioptron

Ogłoszenia różne, reklamy tylko za zgodą administracji.
DoradcaOnlineZepter
Użytkownicy

Lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter » 22 lis 2018, o 16:13

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia oraz lamp Bioptron. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland

monamour
Użytkownicy

Re: Lampy Bioptron

Post autor: monamour » 23 lis 2018, o 17:01

Witam, czy lampa Bioptron mogłaby mi pomóc na zniwelowanie ,zmniejszenie blizn?

ilis
Użytkownicy

Post autor: ilis » 28 lis 2018, o 17:17

Jestem ciekaw, czy działanie lampy może uśmierzyć ból pourazowy, taki jak zwichnięcie stawu skokowego?

monamour
Użytkownicy

Post autor: monamour » 11 gru 2018, o 12:40

opowiedz o wypadku. kolano? yhhh.. cierpiałam na koloano latem,kiedy za dużo wyjśc w góry było

DoradcaOnlineZepter
Użytkownicy

Post autor: DoradcaOnlineZepter » 3 sty 2019, o 12:29

monamour pisze:
23 lis 2018, o 17:01
Witam, czy lampa Bioptron mogłaby mi pomóc na zniwelowanie ,zmniejszenie blizn?
Witaj, lampa BIOPTRON MedAll może być wykorzystana do tego typu terapii. Jeżeli chodzi o widoczne zmiany na skutek terapii to wszystko zależy od Twojego organizmu oraz wielkości blizny.

DoradcaOnlineZepter
Użytkownicy

Post autor: DoradcaOnlineZepter » 3 sty 2019, o 12:31

ilis pisze:
28 lis 2018, o 17:17
Jestem ciekaw, czy działanie lampy może uśmierzyć ból pourazowy, taki jak zwichnięcie stawu skokowego?
Ogólnie rzecz biorąc lampy Bioptron pomagają także w terapii urazów sportowych, do których niewątpliwie można zaliczyć zwichnięcie, które przytrafiło się Tobie. Pamiętaj także, że zawsze warto skonsultować taką terapię z lekarzem prowadzącym :)

monamour
Użytkownicy

Post autor: monamour » 3 sty 2019, o 22:25

DoradcaOnlineZepter pisze:
3 sty 2019, o 12:29
Witaj, lampa BIOPTRON MedAll może być wykorzystana do tego typu terapii. Jeżeli chodzi o widoczne zmiany na skutek terapii to wszystko zależy od Twojego organizmu oraz wielkości blizny.
Macie kilka lamp w swojej ofercie,czy sie różni lampa MedAll ?
DoradcaOnlineZepter pisze:
3 sty 2019, o 12:31

Ogólnie rzecz biorąc lampy Bioptron pomagają także w terapii urazów sportowych, do których niewątpliwie można zaliczyć zwichnięcie, które przytrafiło się Tobie. Pamiętaj także, że zawsze warto skonsultować taką terapię z lekarzem prowadzącym :)
A z rezultatów udokumentowanych lampą ,po jakim czasie można odczuć różnice w leczeniu stawu skokowego?

DoradcaOnlineZepter
Użytkownicy

Post autor: DoradcaOnlineZepter » 7 sty 2019, o 19:25

monamour pisze:
3 sty 2019, o 22:25
Macie kilka lamp w swojej ofercie,czy sie różni lampa MedAll ?
W ofercie Zepter znajdziesz lampę MedAll oraz MedoLight.
Urządzenie Bioptron MedAll to produkt medyczny służący do terapii światłem spolaryzowanym, które wykorzystuje światło wielobarwne w zakresie 480-3400 nm.
Urządzenie Medolight to również produkt medyczny służący do terapii światłem LED o długości fali 640 oraz 880 nm.
Oba urządzenia mogą być użytkowane warunkach domowych, jednak różnią się zakresem stosowania.

monamour pisze:
3 sty 2019, o 22:25
A z rezultatów udokumentowanych lampą ,po jakim czasie można odczuć różnice w leczeniu stawu skokowego?
Ciężko jest określić dokładny czas po jakim możesz poczuć różnicę. Wszystko zależy od indywidualnych przypadków oraz zastosowanego leczenia (oprócz naświetlań). Możesz poczuć efekty po jednej, dwóch lub większej ilości sesji.

ODPOWIEDZ