Tabletki powiększające piersi

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
tulia
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 9 sty 2019, o 09:30

Tabletki powiększające piersi

Post autor: tulia »

Zastanawiałam się ostatnio nad operacja powiększenia piersi jednak perspektywa zabiegu chirurgicznego totalnie mnie przeraża i zaczynam mysleć nad innymi sposobami powiekszania biustu.Natknęłam sie na allegro na sporo ogłoszeń tabletek powiększających piersi i zastanawiam się na ile takie tabletki rzeczywiśćie mogą powiekszac biust a na ile nie....
Może ktoś brał?Bo z tego co widzę to kupuje je wiele kobiet....
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Tabletki powiększające piersi

Post autor: magda31 »

Działają o ile kupisz sobie takie lepsze i droższe.Sama miałam dwa podejścia.Pierwsze tabletki były tanie, nie patrzyłam się na opinie ale po prostu kupiłam bo widziałam że wiele osób kupował no i trochę zwiodła mnie reklama no i efektu zero. Jakbym miała wtedy napisać opinie na tema tabletek powiększających piersi to na pewno byłaby to negatywna opinia. Jednak za drugim podejściem było o wiele lepiej i po 3 miesiącach widziałam znaczne powiększenie obwodu biustu. Az musiałam wymienić biustonosze, dodam również. że nie przytyłam ani nic z tych spraw. Po prostu biust znacznicze sie ujędrnił i jakby podniósł.Tabletki jakie brałam za drugim razem to perfect bust, a kupiłam je za poleceniem koleżnaki, ktora również widziała dobre efekty.
tulia
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 9 sty 2019, o 09:30

Re: Tabletki powiększające piersi

Post autor: tulia »

A jakie byly te pierwsze? Dobrze byłoby wiedzieć jakich tabletek powinno się unikać.... Jeszcze widzę, ze w serii perfect bust jest żel do powiekszania.Czy żel sam w sobie jest w stanie powiekszyc piersi?
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Tabletki powiększające piersi

Post autor: magda31 »

Żel? Raczej nie. Co najwyżej ujędrni ale to tabletki dają powiększenie piersi. A i nie napisałam ale powinnaś się nastawić na dłuższe branie tabletek. Bo dają efekt po 3 miesiącach. Na opakowaniu tabletek było również napisane, ze bardzo ważna jest regularność ich przyjmowania. Powinnaś sobie wyznaczyć jakąś porę dnia, w której bierzesz i się tego trzymać (sama ustawiłam sobie powiadomienie na telefonie). A i absolutnie tutaj nie piszę abyś nie kupowała sobie żelu. Stosowałam różne kremy do piersi ale krem od perfect bust jest najlepszy i te wszystkie eveline czy nawet droższe vichy się do niego nie umywają. jednak to właśnie tabletki mi pomogły.
tulia
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 9 sty 2019, o 09:30

Re: Tabletki powiększające piersi

Post autor: tulia »

A jakieś efekty uboczne? Zaobserwowałaś jakieś? No i sama nie wątpię że będzie efekt ale martwi mnie jedno. Czy biust po kuracji nie wróci do pierwszej wielkości jak tylko przestanę je brać?
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Tabletki powiększające piersi

Post autor: magda31 »

Od czasu od kiedy je brałam minęło już wiele miesięcy i na razie nic się nie zmniejsza. Dodam, ze staram się również regularnie dbać o pielęgnację biustu.Codziennie je masuję. A i dobór odpowiedniego stanika działa cuda!
Ews-34
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, o 17:57

Re: Tabletki powiększające piersi

Post autor: Ews-34 »

tulia pisze:
9 sty 2019, o 09:33
Może ktoś brał?Bo z tego co widzę to kupuje je wiele kobiet....
Ja wykonałam operację powiększenia piersi u dr B. w Krakowie i jestem mega zadowolona. Też byłam pełna obaw, jednak pomimo pewnych niedogodności po zabiegu, teraz jestem zachwycona efektami - biust jest idealnie jędrny, uniesiony i moje piersi są symetryczne. Polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post