Co podać dziecku przy antybiotyku?

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Co podać dziecku przy antybiotyku?

Post autor: Pomelka »

Cześć, czy są tu jakieś mamy? Doradźcie coś bez recepty, co mogę podać po antybiotyku
rocznemu maluchowi. Tyle tego, że już sama nie wiem co wybrać, a chciałabym coś
zaufanego.
Lucja
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2019, o 16:35

Re: Co podać dziecku przy antybiotyku?

Post autor: Lucja »

Moja kruszynka ma zaledwie 4 miesiace a już antybiotyk za nami – pani doktor poleciła nam Multilac baby - wspieranie flory zwłaszcza przy i po antybiotykoterapii jest ponoć bardzo ważne. Powiem tak -będę go polecać każdemu kto zapyta
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Re: Co podać dziecku przy antybiotyku?

Post autor: Pomelka »

A czy ten multilac baby nadaje się przy małym alergiku na mleko? Bo mamy taki problem
niestety, choć pediatra twierdzi, że z wiekiem to może minie…
Mary12
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2019, o 18:26

Re: Co podać dziecku przy antybiotyku?

Post autor: Mary12 »

Ja podczas podawania antybiotyku podaję mojej Amelce flostrum. Bardzo podoba mi się to, że jest w kroplach bo daję je jej do soku. Ona bardzo nie lubi brać tabletek ani pić syropów więc forma podanie jest idealna dla nas
Maddy
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2019, o 11:43

Re: Co podać dziecku przy antybiotyku?

Post autor: Maddy »

Pomelka, spokojnie możesz podać przy alergii na mleko. Mojemu synkowi podaję i właśnie przez wzgląd na to mleko, zdecydowaliśmy się właśnie na Multilac baby.
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Re: Co podać dziecku przy antybiotyku?

Post autor: Pomelka »

My w międzyczasie też kupiliśmy ten synbiotyk i zaczęliśmy dodawać do picia. Nawet widzę już pewną różnicę, więc w moim przypadku, wygląda na to, że działa i że maleństwu odpowiada. Dziękuję Wam za odpowiedzi i polecenia. <3
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Re: Co podać dziecku przy antybiotyku?

Post autor: jagomala »

Przy antybiotyku to probiotyk jest niezbędny. Mi lekarz zawsze o tym mówi. I to nie tylko warto go podawać dzieciom, ale też i dorosłym, bo też przecież warto się uchronić przed skutkami ubocznymi antybiotyków. Ja dzieciom daję flostrum baby, a sama z mężem biorę po prostu flostrum.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post