Uraz nadgarstka

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
bukka_white
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2019, o 15:24

Uraz nadgarstka

Post autor: bukka_white »

Witam. Jakieś dwa lata temu miałem wypadek. Jechałem na quadzie i pech chciał że wylądowałem na asfalcie. Ratowałem się ręką i pech chciał że ucierpiała najbardziej.

W szpitalu stwierdzili że nic mi nie jest i wysłali do domu. Po miesiącu poszedłem prywatnie i stwierdzono parę złamań.

Obecnie mam spory problem z nadgarstkiem, mianowicie kość łokciowa jak by nie była umiejscowiona w stawie w nadgarstku, tylko jest luźno poza stawem.

Nie wiem jak to fachowo nazwać gdzie się udać i czy da się to ratować. Chciał bym wrócić na siłownię a z takim urazem nie mam szans.

Dla chętnego mogę zrobić fotki albo nagrać film jak to się prezentuje
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Uraz nadgarstka

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam, z całego wpisu nie umiem znaleźć konkretnego pytania. Postaram sie odpowiedzieć na to co miedzy wierszami można znaleźć. Jeżeli ma Pan/Pani dgn obrazową to prosze udać sie do terapeuty manualnego w celu sprawdzenia nadgarstka pod kątem funkcjonalnym, oraz z tą samą dokumentacją medyczną do lekarza chirurga czy Pana/Pani przypadek nadaje sie do rahabilitacji czy do operacji. pozdrawiam
Sylwester4233

Re: Uraz nadgarstka

Post autor: Sylwester4233 »

Koniecznie musisz udać się do lekarza ortopedy. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli ze stolicy to polecam przychodnię [mod]. Od razu na miejscu wykonają pełna diagnostykę. Lekarz później zdecyduje co dalej. Jak coś to mają też u siebie rehabilitację.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post