wielki ból penisa po cewnikowaniu

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Lukaszenka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2019, o 15:11

wielki ból penisa po cewnikowaniu

Post autor: Lukaszenka »

Witam, ponad rok temu postrzelilem sie z pistoletu w potylice(kula sie odbila tylko od czaszki, tylko skore rozerwalo mialem szyta), i trafilem do szpitala tam mialem cewnikowana glowke od penisa ze wzgledu na pieprzone procedury bo chcieli sprawdzic czy mam narkotyki w organizmie(nawet bralem przy strzale zadnych narkotykow! ogolnie nie biore narkotykow nawet), bol przy cewnikowaniu byl ogromny, bolalo to o wiele bardziej niz ten postrzal z pistoletu w potylice, mowilem lekarzowi zeby mi pobrali krew a nie cewnikowali mnie, a policja chciala aby szybko z moczu sprawdzic czy mam naroktyki w organizmie, moglem nasikac do pojemnika ale akurat mi sie nie chcialo tak sikac i czekalem na mocz, ale oni juz szybko chca mocz do badania na narkotyki, akurat mamy nie bylo bo policja meczyla mame przesluchiwala, a tato chyba tylko byl albo go nie bylo, takze nie mialem do kogo sie zwrocic ze mi chca cewnikowac. I teraz objawy: w tym miejscu gdzie mi cewnikowali dalej mnie boli, szczegolnie przy wytryskach, szczegolnie nocnych polucjach, az sie budze z bolu, bol jest duzy, bardzo jest to nie przyjemne, w dodatku wytryski mam przez to mniejsze przez to cewnikowanie i chyba nie leci mi juz z podniecenia sluz z penisa(preejakulat), a minal juz ponad rok od cewnikowania, np miesiac po cewnikowaniu to byla maskra tak mnie bolal penis nawet wytrysku prawie nie mialem tak mi narobili. Normalnie mi uszkodzili chyba penisa tym cewnikowaniem. Chce zalozyc sprawe sądowa o to. Dodam ze moja glowka penisa jest bardzo duza i czerwonawa(tak mi puchnie, latwo sie napelnia krwia, i tam mam raczej glowny osrodek podniecenia w tej glowce) jezeli porownuje do innych penisow. Moja glowka penisa i penis jest podobny do tych co na zdjeciach:

Kod: Zaznacz cały

ibb.co/pKywMHT 
ibb.co/hK6J2JL
szczegolnie do 2-go

moze nie wolno cewnikowac osobom ktore maja duze glowki od penisow?
Dodam ze w ktorym ze szpitali zarazilem sie jakimis szczegolnie oprnymi na antybiotyki bakteriami, i z uszu ciekla mi smierdzaca ciecz bylo jej bardzo duzo, i uszy swedzialy mnie, i bardzo zle sie czulem. PO pewnym zastrzyku od karetki czulem sie jakby mnie caly organizm piekl, bardzo zle sie czulem, glowa mi puchla, jakby mi wstrzyknli jakas bardzo grozna bakterie typu ebola. Chce zalozyc sprawe w sadzie o zarazenie mnie i cewnikowanie. Kąpalem sie w roznych ziolach i ani nie pomaga to na bakterie(jedynie w 50 procentach na batkerje, wogole nie pomaga to na bol penisa) ani na bol penisa po cewnikowaniu,
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post