Zapalenie cewki?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
miskowatymis
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2019, o 18:10

Zapalenie cewki?

Post autor: miskowatymis »

Witam, borykam się już prawie miesiąc prawdopodobnie z zapaleniem cewki. Pierwszymi objawami które się pojawiły było ciągłe uczucie wilgotności oraz później czerwone plamki na żołędziu . Udałem się do lekarza w przychodni i dostałem skierowanie do urologa. W między czasie pojawił się ropny wyciek oraz pieczenie przy sikaniu. Urolog dał mi 3 tab azycyny i 7 xyvelamu. Biorąc te antybiotyki objawy zmniejszyły się (wysypka znikneła całkowie) ale nie ustąpiły i dodatkowo pojawił się ból przy wzwodzie (nawet delikatne odchylenie powoduje promieniujący ból przez długość penisa) więc ponownie byłem z wizytą u urologa i dostałem kolejne 7 tab xyvelamu. po wybraniu antybiotyku powrócił wzmocniony wyciek i nasilony ból przy wzwodzie. Lekarz zlecił wymaz z cewki i dał mi kolejne 14tab xyvelamu. Na tą chwilę mam wrażenie że antybiotyk nie działa a wymaz dał jednynie taki wynik pojedyncze kolonie Coagulase Negative Staphylococcus. Czy ktoś borykał się z podobnym problemem? Macie jakieś rady, bo tylko wydaję pieniądze za kolejne konsultacje a poprawy brak.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post