Ból niżej pępka

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
madziag19a5
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, o 09:14

Ból niżej pępka

Post autor: madziag19a5 »

Witam od paru tygodniu boli mnie coś pod pępkiem tak bardziej po lewej stronie tylko przy siadaniu i tylko rano. Jak siadam popoludniu albo wieczorem to nic już nie czuje. Co to może być? Obecnie mam hemoroidy, które w ogóle mi nie dokuczają nie wiem czy one mogą mieć z tym coś wspolnego
dimedicus

Re: Ból niżej pępka

Post autor: dimedicus »

Czy ten objaw jest przed wypróżnieniem a po wypróżnieniu nie? czy są stosowane jakieś leki? też anty?Czy jest problem z siusianiem,szczególnie rano.Jakieś choroby?Kiedy ostatni posiłek na noc?
madziag19a5
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, o 09:14

Re: Ból niżej pępka

Post autor: madziag19a5 »

W sumie nie zwracałam uwagi na wypróżnianie wypróżniam się regularnie ale o różnych godzinach. Jak wypróżniam się np. wieczorem to od popoludnia mnie nic nie boli jak siadam wiec chyba nie chodzi tu o wyproznianie. Z siusianiem nie mam zadnych problemów. Nie biore zadnych tabletek anty, biore tabletki bromergon przepisane od ginekologa na regulacje miesiączki ale juz przed braniem tych tabletek zaczęło mnie to boleć. Ginekolog robił mi usg brzucha przed zapisaniem tych tabletek i nic nie mówił ze jest cos nie tak a ja zapomniałam wspomnieć ze pod pępkiem cos mnie rano boli na nic nie chorowałam obecnie mam tylko te hemoroidy. A ostatni posiłek to jest tak półtora godz przed snem zawsze tak jem i nigdy nie mialam zadnych problemów
dimedicus

Re: Ból niżej pępka

Post autor: dimedicus »

Wskazane wykonać badanie palpacyjne i usg.Bez badania osobistego nie można ocenić.
haploxylon
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 66
Rejestracja: 18 sty 2016, o 13:43

Re: Ból niżej pępka

Post autor: haploxylon »

tym bardziej,że to może być z układu płciowego a nie od gastrycznej sprawy.........
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post