Proszę o pomoc, bóle w podbrzuszu, ból nerek, ból przy oddaw

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
blondyna
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:46

Proszę o pomoc, bóle w podbrzuszu, ból nerek, ból przy oddaw

Post autor: blondyna »

witam
mam mały problem i bardzo proszę o radę;
30września urodziłam syna przez cc krwawiłam miesiąc czasu do tej pory nie mam okresu a od ok m-ca mam straszne zawroty głowy, bóle w podbrzuszu, ból nerek, ból przy oddawaniu moczu i do tego 19grudnia strasznie zabolało mnie podbrzusze promieniując na krocze, poszłam do toalety i wyleciała ze mnie żółto-brązowa galareta, niewiem co może być przyczyną??? proszę o pomoc
p.s. 8 stycznia zrobiłam ogólny wynik moczu;
i jest wszystko ok ale zastanawia mnie osad:
nabłonki płaskie -d.liczne
krwinki białe 2-4 w polu wid
krwinki czerw. nb w polu wid
bakterie d.liczne
pasma śluzu nieliczne
dimedicus

Re: Proszę o pomoc, bóle w podbrzuszu, ból nerek, ból przy o

Post autor: dimedicus »

Fizjologicznie u kobiet nabłonki płaskie mogą wzrosnąć przed okresem menstruacyjnym. Zwiększona ilość komórek nabłonkowych wzrasta również w stanach zapalnych miejsc, które pokryte są tym nabłonkiem, głównie podczas zapalenia cewki moczowej.
Na co mogą też wskazywać dość liczne bakterie.Żółto-brązowa galareta,mogła wynikać z zaburzeń hormonalnych,infekcji ale też mógł być to czop wynikający z zaburzeń.Takie objawy mogą sygnalizować zbliżające się miesiączki i mogą potrwać kilka miesięcy do czasu unormowania się cykli.Proszę podejść do gina.w celu sprawdzenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post