Wędzidełko?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Doberman
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2016, o 00:07

Wędzidełko?

Post autor: Doberman »

Wiek: 19 lat.

Podczas "spoczynku" mogę ściągnąć całą skórę, aż do połowy penisa. W niepełnym wzwodzie odejdzie za żołądź jeszcze kawałek, lecz w pełnym wzwodzie, gdy jest on maksymalnie sztywny, skóra odchodzi do żołędzia (to znaczy, że odsłania cały) a dalej już jest problem. Trochę boli, bardziej czuję się, jakbym już nie miał czego odsuwać. Czy ja mam jakiś problem?

I pytanie: Czy podczas STOSUNKU i zakładania prezerwatywy, napletek powinien być zsunięty całkowicie, aż do połowy prącia? Czy inaczej nie da rady założyć prezerwatywy? Nie wiem, czy gdybym nie spróbował tego zrobić, nie zerwałoby się, czy coś. Dokąd powinien odejść napletek? Za żołądź, czy maksymalnie, tak jak może odejść w stanie spoczynku? I czy podczas zakładania prezerwatywy musi być on zsunięty całkowicie?

Proszę o odp, bardzo mnie to męczy. Co zalecacie?
carboczar

Re: Wędzidełko?

Post autor: carboczar »

Doberman pisze:Podczas "spoczynku" mogę ściągnąć całą skórę, aż do połowy penisa. W niepełnym wzwodzie odejdzie za żołądź jeszcze kawałek, lecz w pełnym wzwodzie, gdy jest on maksymalnie sztywny, skóra odchodzi do żołędzia (to znaczy, że odsłania cały) a dalej już jest problem. Trochę boli, bardziej czuję się, jakbym już nie miał czego odsuwać. Czy ja mam jakiś problem
bardzo możliwe,że jest przykrótkie wędzidełko ale aby ocenić musiał bym zobaczyć jak to wygląda przy
Doberman pisze:w pełnym wzwodzie,
od strony wędzidełka.
Doberman pisze: Czy podczas STOSUNKU i zakładania prezerwatywy, napletek powinien być zsunięty całkowicie, aż do połowy prącia?
przy stosunku nie ma to znaczenia,napletek zsuwa się samoczynnie, co do prezerwatywy,nie da się założyć prezerwatywy przy naciągniętym napletku,zbyt skomplikowane,przytrzymywanie napletka i zakładanie prezerwatywy.
Dick123
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2016, o 18:19

Re: Wędzidełko?

Post autor: Dick123 »

Mam pytanie czy wędzidelko może z czasem samo się wydłużyć mam 16 lat i napletek z żołędzia zasuwa się normalnie do konca lecz idzie trochę w dół ogólnie to nie boli itp Jeszcze dojrzewam i czy z czasem gdy już osiągnę dojrzałość ono ulegnie zmianie :?:
dimedicus

Re: Wędzidełko?

Post autor: dimedicus »

Dick123 pisze:napletek z żołędzia zasuwa się normalnie do konca lecz idzie trochę w dół
co idzie w dół? napletek,żołądź?
Dick123
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2016, o 18:19

Re: Wędzidełko?

Post autor: Dick123 »

Napletek zsuwa się z żołędzia całkiem, do końca, ale żołądź wtedy idzie w dół trochę, i czy wędzidelko samo może się wydłużyć z czasem pozdr
dimedicus

Re: Wędzidełko?

Post autor: dimedicus »

Dick123 pisze: ale żołądź wtedy idzie w dół trochę
prawidłowo,jest to normalny objaw.
Dick123
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2016, o 18:19

Re: Wędzidełko?

Post autor: Dick123 »

Ok, a czy wędzidelko z czasem dojrzewania się może wydłużyć? Jeszcze tylko to pytanie i dziękuję za odp na forum ;)
Doberman
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2016, o 00:07

Re: Wędzidełko?

Post autor: Doberman »

Czy to przykrótkie wędzidełko mocno utrudnia seks? Czy przy tym jest duże prawdopodobienstwo jakiejs kontuzji? Przy wkładaniu nie ucierpi ono?

I drugie pytanie- Czy NORMALNE wędzidełko powinno byc takie, że skóra zejdzie aż do polowy prącia? tzn calutka
dimedicus

Re: Wędzidełko?

Post autor: dimedicus »

Dick123 pisze: a czy wędzidelko z czasem dojrzewania się może wydłużyć?
nie
Doberman pisze:Czy to przykrótkie wędzidełko mocno utrudnia seks?
seks nie,
jeśli będzie przykrótkie może powodować naderwanie lub zerwanie wędzidełka,może być wówczas konieczność zeszycia co też nie zawsze jest konieczne.Zerwanie spowoduje tylko,że napletek nie będzie wracał na żołądź.
Doberman pisze:Czy NORMALNE wędzidełko powinno byc takie, że skóra zejdzie aż do polowy prącia? tzn calutka
tak!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post