Znamie na napletku.Czy to coś groźnego?

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
Anonim1
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2015, o 13:56

Znamie na napletku.Czy to coś groźnego?

Post autor: Anonim1 »

Witam, od małego miałem stulejka,oraz krótkie wędzidełko. Zweryfikowałem to około dwa lata temu i postanowiłem spróbować sam uporać się z tematem.Ćwiczyłem na siłe w wannie i przynosiło to efekty,ale gdy doszło do próby współżycia niestety nei dało rady. Próbowałem ciągle ze swoja dziewczyna i ćwiczyłem zawzięcie aż wkońcu pojawiło się dziwne znamie. Po około roku od wystąpienia znamienia udałem się do urologa,a ten od razu powiedział,że plastyka+ wydłużenie a przy okazji wytnie to znamie,które uważa za znamie barwnikowe. Zabieg odbył się 18dni temu,3 dnia miałem wizyte i urolog ściągnął mi napletek i kazał to robić w domu. Ku mojemu przerażeniu po powrocie do domu zobaczyłem,ze znamie wciąż jest. Wizyte teraz mam dopiero w grudniu i tu moje pytanie,czy jest to poważnego? Dodam,że znamie jest koloru ciemnego,ciężko określić jego wielkość ponieważ napletek się rozciąga, nie boli i nie szczypie. Proszę o poradę,ponieważ naczytałem się tyle i naprawdę się obawiam.
Poniżej wstawiam zdjęcia jak to wygląda:

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/3UlDY
Meneus

Re: Znamie na napletku.Czy to coś groźnego?

Post autor: Meneus »

Zmiany barwnikowe są normalne na skórze, bez wzg jakiej części ciała.Na tym zdjęciu nie widzę nic co może niepokoić
Anonim1
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2015, o 13:56

Re: Znamie na napletku.Czy to coś groźnego?

Post autor: Anonim1 »

Dziękuje za odpowiedz. Jutro jeszcze prześle zdjęcia,bo tam nie wygląda to wyraźnie,a chciałbym mieć 100% pewności :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post