Brak okresu po współżyciu

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
klaaudyn
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 4 gru 2015, o 11:31

Brak okresu po współżyciu

Post autor: klaaudyn »

Witam.
Mam dziwną sytuację, otóż 1października współżyłam z chłopakiem, wytrysk nastąpił, byłam u ginekologa, który przepisał mi Escapelle. Tabletki najprawdopodobniej zadziałały, ponieważ 9 listopada dostałam miesiączkę, później 1grudnia. Od tamtej pory współżyliśmy raz, ale z zabezpieczeniem, prezerwatywa nie pękła. Było to ponad miesiąc temu.
Teraz od jakiegoś tygodnia mam białe plamienia, odczucia bólu kręgosłupa, rzadkie ale czasami silniejsze bóle podbrzusza, pobolewają mnie piersi, miewam humorki, a okresu nadal nie mam.
Czy powinnam wziąć tabletki na wywołanie okresu? Czy może to być ciąża?
Dodam, że pieściliśmy się z chłopakiem, ale wytrysk nie nastąpił we mnie ani nic podobnego.
carboczar

Re: Brak okresu po współżyciu

Post autor: carboczar »

Białe plamienia to po prostu Twoj naturalny sluz.
Czy okres 1 grudnia byl normalny?? Tak samo obfity? Czy zauwazyla Pani jakies roznice, odchylenia od tego co zwykle? Jesli tak radze wykonac test ciazowy.
Mysle ze to nie ciaza, ale zaburzenia hormonalne i warto udac sie do ginekologa.
klaaudyn
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 4 gru 2015, o 11:31

Re: Brak okresu po współżyciu

Post autor: klaaudyn »

nie, nie zauważyłam żadnych odchyleń. A okres 1 lutego był zwyczajny.
Tylko właśnie plamienia są obfitsze, ale zawsze przed miesiączką takie mam.
carboczar

Re: Brak okresu po współżyciu

Post autor: carboczar »

Jesli miesiaczka sie nie pojawi w ciagu najblizszego tygodnia na wszelki wypadek radziłabym wykonać test ciażowy, a następnie udac się do ginekologa.
69karolcia69
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 63
Rejestracja: 26 lut 2016, o 13:20

Re: Brak okresu po współżyciu

Post autor: 69karolcia69 »

Proszę mi powiedzieć czy jedzenie normalnych posiłków np.kanapki z pomidorem czy serem czy jakiś owoc np.banan wchodzi w interakcje z tabletkami antykoncepcyjnymi ? Chodzi o posiłki i produkty które zawierają normalną ilość błonnika ? I czy jak do tego stosowalam dodatkowe zabezpieczenie czyli prezerwatywe to mogę być spokojna ? Prezerwatywa nie pękła ani się nie zsunela jedynie co to delikatnie osunela. Bardzo proszę o odpowiedź i poradę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post