Czy moje miesiączki są niereguralne ?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Czy moje miesiączki są niereguralne ?

Post autor: nutriaa23 »

Witam, przedstawiam mój cykl miesiączkowy od lipca roku 2015.

Luty do marzec - 35 dni
Marzec do kwiecień - 30 dni
kwiecień do maj - 33 dni
maj do czerwiec - 31 dni
czerwiec do lipiec - 35 dni
Lipiec do sierpień - 33 dni
Sierpień do wrzesień - 34 dni
Wrzesień do październik- 29 dni
Pażdziernik do listopad - 38 dni
Grudzień - brak
listopad do styczeń - 47 dni
styczeń do luty - 32 dni
Luty do marzec - 39 dni
Marzec do kwiecien - 35 dni

Czyli jak widać w tamtym roku cykle były w miare dobre natomiast od listopada 2015 zaczeło się dziwnie dziać, że w grudniu nie miałąm okresu i czekałąm, aż 47 dni, podejrzewałam, że mogę być w ciązy, ale zrobiłam test i wyni był negatywny, natomiast bardzo martwie się teraz tymi miesiączkami. Moje miesiączki trwają do 7 dni.. pierwsze 2 dni są bardziej obfite i pojawiają się bóle brzucha ktore szybko ustępują , od 3 dnia jest jest normalnie bez bólów , a obfitość jest normalna. Nie mam żadnych skrzepów, krew jest taka jak zawsze. Tydzień przed okresem mam wrażliwe i obrzmiałe piersi... zauwżyłam że tak w połowie cyklu.. pojawiają sie takie lekkie bóle jajników tak jakby przy owulacji tylko w moim przypadku nie jestem wstanie określić kiedy mam te dni płodne. Jeśli chodzi o moje upławy to są normalne.. mają taki przezroczysty kolor, nie śmierdzą, ale przed okresem są one gęste i wtedy mam taki moment, że wyleci tego dużo są białe takie mleczne i wtedy wiem, że za pare dni pojawi sie okres.
Strasznie się martwie tymi cyklami, miesiączkuje od 5 lat.. mam 18 lat. Współzyję z moim chłopakiem, ale bardzo rzadko zazwyczaj preferujemy seks oralny. Dodam, że ostatnie pare miesięcy powodowały u mnie ogromny stres. Proszę o radę. Boję się, że mogę być bezpłodna ;(
carboczar

Re: Czy moje miesiączki są niereguralne ?

Post autor: carboczar »

Przyczyny mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi,będzie konieczne leczenie hormonalne dla unormowania cyklu.urodzenie dziecka może unormować cykl.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post