Ciągłe uczucie oddawania moczu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Nie ma bo nie były robione - lekarz mówił, że póki co nie trzeba, nie ma się co spieszyć. Teraz znów jest lepiej. Z rana jedynie większy ból.
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Już wszystko było ok od jakichś 2 tygodni, a dzisiaj znów bum. Ból brzucha ogromny, 30min w łazience, stolec oddawany z trudem ale bardzo dużo i ciągłe oddawanie moczu przez cały ten czas a nawet dłużej. Badań krwi jeszcze nie zrobiłem, natomiast w stolcu nic nie wyszło.
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

Proszę pomyśleć co się zmieniło że wystąpiły ponownie te same objawy
mamdosc pisze: Badań krwi jeszcze nie zrobiłem
zrobić
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Nie wiem od czego to zależy. Wczoraj np było ok, stolec teoretycznie normalny, nie za wiele ale normalny, w sobotę również. Dziś rano również ale potem zaczął mnie dziwnie boleć brzuch. W trakcie obiadu apogeum - straszny ból brzucha i szybko do łazienki. Za żadne skarby nie mogłem wypchnąć stolca po prostu czułem jakby był w złym miejscu albo za duży czy za twardy. Dopiero jak gazy zaczęły odchodzić to się trochę wypróżniałem. W końcu znów 30min spędzone w łazience oddając kilkanaście kawałków stolca a nadal nie wszystko, bo z resztą nic nie mogę zrobić. Może to jakiś problem z odbytem?
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Teraz natomiast zamiast stolca poczułem, że wylatuje ze mnie tak jakby woda. Na papierze tylko przezroczysta maź a lekko brązowym odcieniem.
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

mamdosc pisze: Może to jakiś problem z odbytem?
To moze być tylko takie wrażenie.W dalszym ciągu są problemy z perystaltyką i nadal wymaga leczenia.Jak już pisałem,takie objawy leczy się tygodniami a czasem miesiącami.Leczenie i dieta(stosowanie się do już podawanych zaleceń)
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Teoretycznie teraz znów lepiej, dzisiaj stolec był, czarny i oczywiście nie wszystko. Przy oddawaniu moczu (który leci małym strumieniem i też niewiele) czuję tak jakby korek w odbycie, tzn że nadal tam to siedzi. Chyba wezmę na noc raphacholin bo w niedzielę mam wyjazd i przydałoby się żeby jednak wszystko było w miarę w porządku
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

Można Raphacholin C x2 wpływa na też na wypróznienia
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Biorę od paru dni Laximed 2x dziennie i wczoraj wieczorem wziąłem raphacholin x2, niby codziennie się wypróżniam ale bardzo niewiele. Teraz znów prawie nic, tylko o wiele bardziej znów słychać jeżdżenie przelewanie itp w brzuchu.
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

mamdosc pisze: Laximed 2x dziennie
nie nadużywać,uzależniają i z czasem trzeba stosować więcej a z czasem jeszcze pogarsza stan.Bardzo mozliwe że są też żylaki odbytu stad taki objaw
mamdosc pisze:czuję tak jakby korek w odbycie, tzn że nadal tam to siedzi.
można profilaktycznie zastosować czopki na hemoroidy. Proszę dużo pić,owoce jak np winogrona,kompoty z suszonych śliwek,dieta i reżim oraz leki poprawiające perystaltykę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post