Ciągłe uczucie oddawania moczu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Dodam jeszcze że w niedzielę podczas spaceru i dziś miałem jakby ataki kolki, bardzo silny ból tak jakby obok lewego żebra, schylanie pomagało i kilku minutowy odpoczynek na ławce ale ból nadal odczuwałem. Dzisiaj w sumie nawet do teraz, ale po drugiej stronie co jakiś czas
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

To wskazuje że coś jest z nerkami.
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Dzisiaj dużo chodziłem i bez problemu. A jeżeli chodzi o leki na perystaltykę to co można zakupić? Poza tym dopiero co robiłem usg, badania moczu i wszystko było w porządku. Ale z drugiej strony rzeczywiście w dzień czasem mocz normalnie, czasem rzadko, czasem często, czasem normalnie, czasem z trudem, a w nocy często chodzę do łazienki. Przy lewym żebrze od środka mam takie wybrzuszenie już od dosyć dawna, niebolesne ani nic, może to być nerka czy może jednak bardziej z krzywego kręgosłupa?
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

mamdosc pisze: Przy lewym żebrze od środka mam takie wybrzuszenie już od dosyć dawna, niebolesne ani nic, może to być nerka czy może jednak bardziej z krzywego kręgosłupa?
trudno oceniać bez osobistego badania ale nie nerka ani kręgosłup,raczej jeśli już to gazy.Zresztą usg nic w tym miejscu nie wykazało.
mamdosc pisze:A jeżeli chodzi o leki na perystaltykę to co można zakupić?
my nie podajemy nazwy leków ale podejść do apteki a na pewno coś podadzą,dodatkowo probiotyki lub synbiotyki
I jak najbardziej ruch,też poprawia perystaltykę
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Znów trochę bardziej mi burczy/przelewa się itp, ale ból trochę mniejszy, stolec codziennie ale niepełne wypróżnianie, od czasu do czasu pobolewa mnie pod tymi żebrami, ale chyba tylko przed oddawaniem stolca. W poniedziałek lub wtorek zamierzam iść zrobić do końca te badania tzn TSH Helicobacter pylori igg i cukier. Dodatkowo mam wrażenie, że wypadają mi włosy
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

mamdosc pisze: Dodatkowo mam wrażenie, że wypadają mi włosy
takie objawy mogą być połączone np z zaburzeniami pracy wątroby,tarczycy a wszystko z zaburzeniami gastrycznymi.
Proszę zrobić te badania i zobaczymy
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Dzisiaj pojawiła się u mnie chyba mastka, tzn jakaś maź z białymi kropkami. Może to powoduje moje problemy z moczem? Bo to wszystko spływa w dół penisa, skórki nie mogę odsłonić oczywiście, po tym zdarzeniu wszystko bardzo sklejone. Dodam, że staram się utrzymywać higienę osobistą, jeżeli nie codziennie to co 2 dni.
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

Myć 2 x dziennie i stosować maść Diprolene lub Alantan Plus
Można też stosować moczenie w mydlinach z szarego mydła i po osuszeniu stosować maści.
Widać jednak jest infekcja i stan zapalny
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Dzisiaj dla odmiany jeszcze pół dnia mam ból i kłucie w prawym boku, tzn. tak na dole bardziej w pobliżu miednicy, teoretycznie nic poza tym, stolec 3 razy, niezbyt wiele no ale jednak robiony.
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Dziś od rana nadal mam w tamtym miejscu kłucie i ból, ale jestem bardzo pokrzywiony po tej stronie. Czy może to być od tego? Czy może np rozwijający się wyrostek? Dodatkowo w nocy przy oddawaniu moczu miałem przez kilka minut ból penisa a teraz znów sama z siebie sączy się jakaś maź i też pobolewa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post