[Film] Jak wyleczyć trądzik różowaty?

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
admin. med.

[Film] Jak wyleczyć trądzik różowaty?

Post autor: admin. med. »

Trądzik różowaty jest dość często występującą dermatozą, typowo ujawniającą się w wieku dojrzałym. Zmiany skórnew schorzeniu tym najczęściej umiejscowione są na twarzy, głównie w jej części środkowej, tj. w obrębie nos, policzków, czoła i podbródka. Rzadziej dotyczy owłosionej skóry głowy, okolicy za uszami, bocznych powierzchni szyi, dekoltu oraz górnej części tułowia.

W ramach klasyfikacji przyjętej przez National Rosacea Society wyróżniono różne postaci trądziku różowatego: rumieniową z teleangiektazjami, grudkowo-krostkową, przerostowo-naciekową, oczną oraz odmianę ziarniniakową.

Przebieg tej dermatozy jest przewlekły z okresami zaostrzeń i remisji. Leczenie trądziku różowatego powinno być w każdym przypadku zindywidualizowane i optymalnie dostosowane do występującego podtypu klinicznego, nasilenia zmian skórnych oraz czynników współistniejących.

Natomiast o tym, jakie są dostępne metody lecznicze trądziku różowatego, opowiada nasz ekspert - prof. Andrzej Kaszuba, dermatolog
drfrank
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, o 08:11

Re: Jak wyleczyć trądzik różowaty?

Post autor: drfrank »

Własnie jestem w okresie o ktorym wspominasz czyli bardzo mi się zaostrzyło - mam nadzieje ze to tylko przejsciowe :(
Czy ktoś wspomagał się produktami z [spam] ?
W sumie bardzo fajne produkty, bez SLSów. Będę mimo to wdzięczna za jakiekolwiek opinie osób, które miały stycznosć juz z marką. Dzięki z góry.
Cecylia66
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2018, o 14:38

Re: Jak wyleczyć trądzik różowaty?

Post autor: Cecylia66 »

Cześć, ja ze swojej strony mogę napisać, że na trądzik różowaty bardzo mi pomógł krem dostępny w sklepie internetowym (w aptekach nie wiem) - Acnerose. :)
Wiele wątków przeczytałam w poszukiwaniu pomocy i powyższy produkt zebrał sporo dobrych recenzji.
Postanowiłam spróbować - i nie żałuję. Zaczerwienienie niemal w całości zeszło.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post