ucisk w mostku

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
kichupichu
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2016, o 09:57

ucisk w mostku

Post autor: kichupichu »

Witam.
Od jakiś 4 dni mam problem. Otóż czuję dziwny dyskomfort tak jakby w brzuchu na wysokości mostka. Jest to uczucie tak jakby miałbym skurcz wewnątrz albo jakby mi się żołądek przyklejał do kręgosłupa - bardzo nieprzyjemne uczucie. Mam takie przez większość dnia. Jak leżę jest chyba ok. Co to może być? Coś z żołądkiem, wątrobą ? Czy raczej problem z kręgosłupem - promieniuje tak. Zaznaczę, że 2 lata temu promieniował mi podobny ból (dyskomfort) do jąder i wtedy pomógł mi naproxen w tabletkach. Czy muszę udać się do lekarza ?
dimedicus

Re: ucisk w mostku

Post autor: dimedicus »

kichupichu pisze:Czy raczej problem z kręgosłupem - promieniuje tak. Zaznaczę, że 2 lata temu promieniował mi podobny ból (dyskomfort) do jąder
taki objaw się może zdarzyć.
kichupichu pisze:Coś z żołądkiem, wątrobą ? Czy raczej problem z kręgosłupem
może być przyczyna i gastryczna i od kręgosłupa.Bardziej jednak się skłaniam do żołądka.(Być może refluks)
kichupichu
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2016, o 09:57

Re: ucisk w mostku

Post autor: kichupichu »

wydaje mi się, że to od kręgosłupa. Gdy siadam w nietypowej pozycji (niewygodnej dla kręgosłupa) to czuję ból w odcinku lędźwiowym, a nie czuje tego dyskomfortu w jamie brzusznej. Czy to oznacza, że to właśnie lędźwie ? Kupiłem sobie naproxen w tabletkach, kiedyś po tygodniu brania mi przeszło.
dimedicus

Re: ucisk w mostku

Post autor: dimedicus »

kichupichu pisze:Czy to oznacza, że to właśnie lędźwie
bardzo możliwe
kichupichu pisze:Kupiłem sobie naproxen w tabletkach
lepsze są żele/maści
kichupichu
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2016, o 09:57

Re: ucisk w mostku

Post autor: kichupichu »

maść też mam, dzisiaj przyjdą mi tabletki to odbiorę w aptece. kiedyś mi lekarz przepisał tyle, że większą dawkę na receptę i pomogło w tydzień. dzięki za pomoc :) Jakby nie przeszło w ciągu 5-7 dni to pójdę do lekarza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post