wybielanie zębów-nadwrażliwość

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
Anka85
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 3 lut 2016, o 18:01

wybielanie zębów-nadwrażliwość

Post autor: Anka85 »

jakie są najlepsze metody wybielania zębów-niezbyt drogie?trzy lata temu wybielałam zęby żelami opalascence,efekt chyba był bo wszyscy pytali czy wybielałam zęby.ostatnio próbowałam powtórzyć kurację ale ból był nie do zniesienia.jak załagodzić ból?czy opalascence faktycznie jest dobre i bezpieczne?czy wybrać inną metodę
koronka

Re: wybielanie zębów-nadwrażliwość

Post autor: koronka »

Zdarza się,że objawy bólowe występują w czasie wybielania ale mogą też wystąpić po wybielaniu i tu zwykle w ciągu kilku dni powinny ustąpić.Jednak jeśli ból się utrzymuje nadal wskazana jest udać się do stomatologa dla oceny czy nie doszło do stanu zapalnego tkanek.
Jeśli nie, to ból jest wówczas spowodowany kwaśnością potraw.Czasem pasty a nawet napojami gazowanymi.
Można stosować elu gel.
Pozdrawiam.
Noa-Dental
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2016, o 18:12

Re: wybielanie zębów-nadwrażliwość

Post autor: Noa-Dental »

Witam,
dodam jeszcze, że wybielanie zębów najbezpieczniej jest przeprowadzać u stomatologa. Niektóre domowe metody lub środki mogą niekorzystanie wpłynąć na szkliwo zębów. Należy pamiętać, że zdrowie zębów jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post