Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: magda31 »

Zastanawiam się nad prezentem świątecznym. Takim do max 500-600 zł. Jest jeszcze trochę czasu... Nie mam koncepcji. Ne chcę aby była to jakaś pierdostółka czy inny kurzozbieracz. Prezent dla faceta, który mówi, że nic nie potrzebuje i wszystko ma :)
Janek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2016, o 05:40

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: Janek »

Może scyzoryk "Victorinox" (ogromne zróżnicowanie modeli!) albo pendrive 128 GB :?: Może nawet 256 GB :?:
Może markowa mocna latarka czołowa np. firmy "Petzl" albo "Black Diamond" :?:
(wielu facetów uprawia aktywności outdoorowe czy np. czasem musi pogrzebać w silniku swojego samochodu gdzieś na szosie za miastem)
Może komplet tytanowych sztućców, jeśli uprawia jakieś formy turystyki :?:
Może jakaś bielizna termoaktywna wykonana z wełny merynosów (Merino Wool) :?:
Może dysk zewnętrzny do laptopa, taki podłączany poprzez USB :?:

...a jak to wszystko co wymieniłem jest zbyt banalne to w wielkich galeriach handlowych bywają stoiska z karnetami czy może talonami/zaproszeniami na rozmaite "mocne wydarzenia" - od spływu Dunajcem po lot balonem, skok ze spadochronem, nurkowanie itp.
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: nicor »

Kiedyś zastanawiałem się, aby mojej drugiej połówce zakupić kanarka. Taki z klatką, aby sobie fruwał. Później pomyślałem sobie, że lepszą opcją będą kanarki. Zdarzają się przecież egzemplarze, które potrafią wypowiadać jakieś proste słowa.
Ale ostatecznie wybór padł na bardziej klasyczny prezent, a więc zegarek - który okazał się strzałem w 10tkę. Zegarki podobnie jak bransolety są lubiane przez kobiety :) Tylko niech to będzie jakaś prestiżowa marka: Certina, Swatch czy Tissot.
Ostatnio zmieniony 9 sty 2017, o 10:34 przez nicor, łącznie zmieniany 1 raz.
katarzynnka
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2017, o 14:06

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: katarzynnka »

Fajny byłby wspólny wypad na jakiś weekend. Wydaje mi się, że za tę kwotę można jakiś hotel zarezerwować :)
haron
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2017, o 06:26

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: haron »

Fotoksiążka. Taki mały reportaż ze wspólnych chwil w formie książki. Właściwie prezent jest uniwersalny i przy okazji dla dwojga. <buziak> Można go zaprojektować własnoręcznie. Nawet dla niewprawnych jest to zadanie dość proste. Kreator poprowadzi za rękę.
karolka
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 29 lis 2016, o 10:46

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: karolka »

Jeśli chodzi o prezent dla dwojga to na pewno wspólny wyjazd będzie idealny, a jeszcze z takimi atrakcjami to już w ogóle faceta zaskoczy :D
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: ailana »

A czy prezent koniecznie musi byc oryginalny i niebanalny? Często zastanawiamy się długo co kupić. Potem jak dochodzi do kupna to kupujemy jakąs głupotę, z ktorej druga połówka niekoniecznie może być zadodowolona.

Jestem zdania,że mężczyźni śą praktyczni oraz o wiele lepiej jest im sprezentować coś co im się przyda. Jak na przykład:
portfel
pasek do spodni
krawat
bardzo modne ostatnio poszetki

Szczególnie,ze w sklepach sa teraz spore wyprzedaże, tak wiec wiele rzeczy kupicie o wiele taniej. Bardzo fajne wyprzedaze ma teraz Gomez
Ostatnio zmieniony 3 lut 2017, o 11:21 przez ailana, łącznie zmieniany 1 raz.
medyczka
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:52

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: medyczka »

Zawsze jak mam problem z wyborem prezentu dla faceta- to stawiam na gry planszowe, bieliznę czy kosmetyki/perfumy.
Maria5
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2016, o 19:02

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: Maria5 »

Ja jak mam problem z prezentem dla męża to zaglądam do sklepu i oglądam [nie uzgodniona reklama]. Zawsze cos tam można znaleźć. Są piękne koszule, paski do spodni, spinki do krawata i koszuli a nawet poszetki.
nicol30
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:20

Re: Niebanalny prezent dla drugiej połówki

Post autor: nicol30 »

jeśli chodzi o prezent dla faceta jest trudniej, o wiele łatwiej jest z prezentem dla kobiety i jeśli chodzi o kobietę to strzałem w dziesiątkę może okazać się zabieg w spa lub klinice medycyny estetycznej, np. Nieuzgodniona reklama
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post