Problemy z pamięcią i kierunek szukania pomocy

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Zeus
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2016, o 20:23

Problemy z pamięcią i kierunek szukania pomocy

Post autor: Zeus »

Witam, od dziecka mam problemy z pamięcią. Napiszę pokrótce czego już próbowałem i chciałbym dowiedzieć się gdzie szukać pomocy. Rozmawiałem z psychiatrą który zasugerował że to może być adhd/add, jednak leków nie może mi przypisać na tą przypadłość więc brałem escitalopram, nie odczułem żadnego działania, podjąłem się także psychoterapii jednak nie byłem rozumiany przez terapeutę, później poszedłem do innego psychiatry, który przypisał mi asertin, i jak można się spodziewać też nie przyniósł żadnych korzyści. Zrezygnowany zrobiłem sobie badanie qEEG, wyszły tam pewne nieprawdiłowości jednak terapeuta zapewnił że nie widzi tu powiązania z adhd, podjąłem się biofeedbacku, który nie przyniósł żadnych widocznych efektów, podjąłem się więc psychoterapii, która pozwoliła mi tylko zaakceptować problem ale go nie rozwiązuje. Co powinienem zrobić dalej? wziąć te badanie qEEG i poszukać diagnozy u innego psychiatry? neurologa? zrobić sobie innego rodzaju badania?
dimedicus

Re: Problemy z pamięcią i kierunek szukania pomocy

Post autor: dimedicus »

Przyczyn zaburzeń pamięci może być wiele,podstawowa nie każdy człowiek ma dobrą pamięć,inne to stresy,przemęczenie,brak snu,stosowanie leków,nadciśnienie,cholesterol podwyższony,również tryb życia,brak ruchu,dieta nieodpowiednia.Wskazana wizyta u psychiatry
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post