Sprawdzone biuro rachunkowe

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
adel87
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2017, o 11:17

Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: adel87 »

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
macieJ56
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, o 11:36

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: macieJ56 »

Dobrą alternatywą może być także rozliczanie się z programem online. Polecam sprawdzić ich ofertę, program jest bardzo intuicyjny i umożliwia prowadzenie całej księgowości z telefonu komórkowego.
Roska1911
Użytkownicy
Posty: 47
Rejestracja: 3 cze 2022, o 13:00

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Roska1911 »

oczywiście że warto to oddać do takiego biura
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post