Brak miesiączki, a wyniki badań hormonalnych

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
kasia1345
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2018, o 16:56

Brak miesiączki, a wyniki badań hormonalnych

Post autor: kasia1345 »

Dzień dobry,
Brałam tabletki antykoncepcyjne przez 4 lata bez przerwy - Atywie. W lipcu przestałam, od sierpnia do listopada miałam regularne miesiączki. W listopadzie udałam się na wizytę po nowe tabletki, które zapisała mi gin. Od tego czasu do teraz nadal nie dostałam miesiączki i nie zaczęłam brać tabletek. Ginekolog na ostatniej wizycie wysłała mnie na badania hormonalne. Przepisała luteine, ale kazała się zbadać czy wszystko oky, a dopiero potem zacząć brać luteine. Właśnie odbralam wyniki i nie wiem co o nich myśleć. Moja gin obecnie nie odbiera. Nie stać mnie na 3 wizyte w miesiącu za 150 zł u niej, a w związku z wyprowadzka za granice goni mnie czas. Czy poniższe wyniki powinny mnie niepokoić? Co robić? Do kogo się udać? Brać luteine i zacząć brać tabletki?
Załączniki
badania-laboratoryjne.jpg
doht
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, o 18:49

Re: Brak miesiączki, a wyniki badań hormonalnych

Post autor: doht »

może te tabletki Ci po prostu nie służą ? Jak wygladał proces przepisania Ci tej anty wcześniej ? Czy ginekolog zrobiła Ci badania? To bardzo ważne, bo mi przed przepisaniem anty zrobila
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post