Wyniki badań kręgosłupa szyjnego

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Andziorek
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2018, o 18:48

Wyniki badań kręgosłupa szyjnego

Post autor: Andziorek »

Mam 30 lat robiłam badanie Mr kręgosłupa szyjnego od 2lat strasznie boli mnie w okolicach szyji oto moje wyniki proszę mi powiedzieć o co chodzi bo się nie znam awizyte u neurologa mam dopiero w lipcu Zniesienie fizjologicznej lordozy Cechy dehydratacji k-m w odcinku c2 c6 kręgosłupa podejrzenie niewielkiego naczyniach trzonu kręgu th1 ok 1,0cm Sega.ruchowy C2 C3 Niewielka dwuboczna, z przewagą po stronie lewej, przepuklina k-m przeważająca przednią przestrzeń płynową w otoczeniu worka oponoweo, zachyłki boczne kanału kręgowego Sega.ruchowy. C3 C4 Prawidłowy. Sega.ruchowy C4 C5 Posrodkowo-dwuboczna przepuklina k-m przeważająca przednią przestrzeń płynową w otoczeniu worka oponoweo, zachyłki boczne kanału kręgowego Cechy pęknięcia pierścienia włóknistego k-m na tyn poziomie Sega.ruchowy C5 C6 Posrodkowo-dwuboczna przepuklina k-m przeważająca przednią przestrzeń płynową w otoczeniu worka oponoweo zachyłki boczne kanału kręgowego Cechy pęknięcia pierścienia włóknistego k-m na tym poziomie Sega.ruchowy C6 C7 Prawidłowa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post