Nawracająca grzybica pochwy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
ewe2018
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2018, o 20:49

Nawracająca grzybica pochwy

Post autor: ewe2018 »

Witam wszystkich .
Od 2 lat borykam sie z problemami intymnymi.Zaznacze ze mam stałego partnera .Otoz zaczeło sie od swedzenia z pieczeniem pochwy na zewnatrz i w srodku.Potem nadzerka wyleczona przez smarowanie lekiem przez ginekologa).Nastepnie stan zapalny nawracal.Wyleczylam go .Wyjechalam za granice i tam wszystko nawrocilo.Zero przyjemnosci z seksu wciaz pieczenie i dyskomfort.W wynikach wciaz wychodzila grzybica.Dochodzilo do tego ze 2 razy bylam w szpitalu z ostrym pieczeniem ,gdzie nie moglam wysiedziec w miejscu.Leczono mnie roznymi antybiotykami.Sytuacja wyglada tak ,ze to wciaz nawraca.Wraz z moim partnerem zrobilismy wymaz z pochwy i cewki moczowej w Polsce .W wyniku u mojego partnera wyszlo:enterococcus faecalis ,escherichia coli.u mnie escherichia coli i candida glabarta.Z racji tego ze lekarze w Polsce jak i w Uk daja mi leki po ktorych wszystko nawraca poprosilam tate o leki z Ukrainy od spejalisty.Obydwoje dostalismy antybiotyki na 13 dni.Po kuracji wszystko bylo w porzadku ze mna. Pierwsze 2 tygodnie w sypialni odczuwałam o wiele lepiej. Niedawno to nawrocilo. Po kazdym porannym oddaniu moczu piecze mnie caly dzien.Dopiero gdy posmaruje sie mascia antygrzybicza odczuwam ulge.Mam 25 lat .Nie mam dzieci.
Czy jest ktos w stanie mi pomóc? Czy mam porobic dodatkowe badania? Głowne choroby zakazne typu chlamydia itp mialam sprawdzane . Nic nie wykazalo. Bede wdzieczna jesli ktos mi pomoze..:(
groszka
Użytkownicy
Posty: 80
Rejestracja: 1 sie 2017, o 21:48

Re: Nawracająca grzybica pochwy

Post autor: groszka »

Przechodziłam jakiś czas temu grzybicę i tosowałam globulki albivag, babeczka w aptece mi poleciła, brałam przez ponad 2 tygodnie i ulga była niesamowita bo męcyzlo mnie swędzenie :(. Te globulki to było takie wspomaganie przy braniu leków na grzybicę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post