Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
bla
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2016, o 18:28

Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

Post autor: bla »

Witam Jestem 6 dzień po zabiegu wydłużania wędzidełka. Po 2 dniu większe krwawienia ustały od wczoraj przy sciąganiu napletka zaczyna lekko krwawić z miejsca przy łączeniu wędzidełka z żołędzią. Jak to u was wyglądało ? Żadne szwy mi raczej nie puściły czy może w taki sposób wędzidełko znowu się skrocic(żle zrosnąć) ? Czy odpuścić sobie na razie sciąganie napletka? Ale wtedy musiałbym zrezygnować z mycia się pod. Proszę o jakieś rady.

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/YdYft
Jak widać na zdjęciu zaraz po ściągnięciu napletka zaczyna krwawic.
dimedicus

Re: Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

Post autor: dimedicus »

Jak rozumiem krew jest czysta,nie ma pomieszania z ropą?
bla pisze:Czy odpuścić sobie na razie sciąganie napletka?
nie ma takiej potrzeby, niczego nie zmieni na dobre a tylko pogorszy stan.
Czasem się zdarza,że pęknie naskórek., jeśli jest to wędzidełko wskazana ponowna wizyta u tego chirurga,który wykonał zabieg plastyki. Na podstawie zdjęcia nie ocenię co się dzieje. Jeśli szwy nie puściły,mogło pęknąć jakieś naczynko. Stosować Octenisept, jeśli lekarz zalecił też maści miejscowe. Czy takowe zalecono?
bla
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2016, o 18:28

Re: Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

Post autor: bla »

Lekarz nie zalecił żadnych maści kazał przemywac woda utleniona. Może przesadziłem z tym krwawieniem leci lekka krew jak po rozdrapaniu strupa. Zaczekam jeszcze parę dni jakie maści mogę stosować na przyspieszenie gojenia? Myślałem o maści z wit. A i moczenie w rumianku tylko jak na długie moczenie zareaguja szwy?
dimedicus

Re: Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

Post autor: dimedicus »

bla pisze:moczenie w rumianku tylko jak na długie moczenie zareaguja szwy?
nie ma takiej potrzeby.Z maści raczej polecam Alantan Plus
bla
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2016, o 18:28

Re: Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

Post autor: bla »

Stosowanie masci mysle ze trochę pomaga. Mam pytanie czy mogę sam usunąć rozwiązujące sie szwy ? dzisiaj rozwiązał sie jeden ale po wyciągnięciu go zostaly malutkie dziurki czy one same się zasklepią ? Czy w nie miały wchłonąć się szwy?
dimedicus

Re: Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

Post autor: dimedicus »

Szwy powinny same wypaść a część się wchłonie, te dziurki się zasklepią.Nie ma powodu do stresu z tego powodu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post