Czy to alergia?

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
martakruk
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2016, o 17:05

Czy to alergia?

Post autor: martakruk »

Witam chciałabym się spytać czy takie objawy moga świadczyć o alergii. Zaczęło się to z większy miesiąc temu. Z rana i ogólnie mam często katar, dodatkowo dosyć często kicham no i co najwazniejsze zaczęło mnie często swędzieć podniebienie oraz dziś wyczułam lekkie zgrubienie na podniebieniu. Tak więc sama pomyślalam ze to alergia tylko dziwne ze juz trwa większy miesiąc. I teraz nie wiem, bo jutro planuje kupić jakiś lek bez recepty na alergie (może cos taniego polecicie) , ewentualnie iśc do doktora rodzinnego żeby dał gdzieś skierowanie tylko nie za bardzo chce mi sie w to bawić bo wydaje się to drobnostką i chyba bardziej wole lek bez recepty o ile to alergia. Nigdy jej nie miałam.
dimedicus

Re: Czy to alergia?

Post autor: dimedicus »

Może to być objaw alergii ale czy tylko,tego się bez badania osobistego nie oceni.
martakruk pisze: lek bez recepty na alergie
jest ich wiele i wystarczy wybrać z apteki. na początek Calcium Alergo Plus(ok 6 zł)Zyrtec UCB ok 10 zł
martakruk pisze:Nigdy jej nie miałam.
alergia w każdym wieku i czasie może się pojawić.Lepiej przeprowadzić badanie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post