Stulejka - zabieg

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Mateusz459
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2016, o 13:04

Stulejka - zabieg

Post autor: Mateusz459 »

Witam. Po kilku latach przełamałem się i chciałbym wykonać sobie zabieg usunięcia stulejki. Stąd moje pytanie - wykonywał ktoś taki zabieg w Zielonej Górze lub okolicach? Chodzi mi o zabieg prywatny, nie na NFZ. Myślałem o Specjalistycznym Centrum Medycznym w Zielonej Górze. Miał ktoś wykonywany tam taki zabieg? Jak wrażenia? Chodzi mi głównie o to czy bolało i jakie jest podejście do pacjenta. Bólu się boję najbardziej :)

Jestem nowy na forum, jeśli wpisałem post w złym temacie prosiłbym administrację o przeniesienie, pozdrawiam :)
dimedicus

Re: Stulejka - zabieg

Post autor: dimedicus »

Mateusz459 pisze: Jak wrażenia? Chodzi mi głównie o to czy bolało i jakie jest podejście do pacjenta. Bólu się boję najbardziej :)
z medycznego spojrzenia jest to dobre centrum i polecam a co do bólu,nie boli,zabiegi są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym
Mateusz459
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2016, o 13:04

Re: Stulejka - zabieg

Post autor: Mateusz459 »

Dziękuję za odpowiedź, w internecie ciężko znaleźć jakieś głębsze opinie jeśli chodzi o moje województwo. Fajnie, że nie boli bo strasznie wrażliwy jestem :) Jeszcze będzie trzeba znieść ból już po :)
dimedicus

Re: Stulejka - zabieg

Post autor: dimedicus »

Nie jest tak źle, po. Będzie można stosować leki przeciwzapalne i przeciwbólowe ale ból nie jest duży.
Mateusz459
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2016, o 13:04

Re: Stulejka - zabieg

Post autor: Mateusz459 »

No cóż, stresu pewnie będzie co nie miara, ale myślę, że przeżyję. Trochę się uspokoiłem, ale ogólnie mam fobię jeśli chodzi o lekarzy. Ostatnio np. dentysty też się bałem, no ale po zabiegu chirurgicznym stwierdziłem, że nie było czego. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo... :)
dimedicus

Re: Stulejka - zabieg

Post autor: dimedicus »

Mateusz459 pisze:Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo
oczywiście.
Normalne jest że pacjenci często po fakcie stwierdzają, że nie było tak źle.
Sam zabieg trwa ok 15 minut.
Mateusz459
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2016, o 13:04

Re: Stulejka - zabieg

Post autor: Mateusz459 »

No właśnie różne opinie czytałem, ale większość jest pozytywna :) Staram się sam jakoś pozytywniej na to wszystko nastroić, chociaż nie ukrywam, że stres jest :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post