Częste problemy z oddechem, powysiłkowe bóle w stawach

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
Freesonic
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2016, o 08:33

Częste problemy z oddechem, powysiłkowe bóle w stawach

Post autor: Freesonic »

Witam mam 20 lat i czynnie uprawiam sport moj problem zaczol sie od tego że po małych wysilkach biegowych i nie tylko strasznie szybko odczuwalem ból w stawach kolanowych,jak napisalem wczesniej po małych odcinach czy zwyklych cwiczeniach ból nasuwał sie tak jakbym przebiegl jakis caly maraton,myslalem ze to dotyczy tylko kolan ale okazalo sie tez ze w stawach łokciiowych mam ten sam problem,zrobilem rezonans kolana,badania krwi prawie wszystkie i jedyne co to wyszlo mi nadmiar Kinezy kreatyny z czasen tez zauwazylem ze po wysilkach robi mi sie krotki oddech i czuje sie taki słaby i roztrzesiony,
czy ktos z Was spotkal sie kiedys z takimi objawami ?prosze Was o jakies podpowiedzi w tej sprawie i Wasze opinie bede serdecznie wdzieczny
carboczar

Re: Częste problemy z oddechem, powysiłkowe bóle w stawach

Post autor: carboczar »

EKG?USG serca,test wysiłkowy.Najprawdopodobniej przyczyną jest wysiłek fizyczny
Freesonic
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2016, o 08:33

Re: Częste problemy z oddechem, powysiłkowe bóle w stawach

Post autor: Freesonic »

carboczar pisze:EKG?USG serca,test wysiłkowy.Najprawdopodobniej przyczyną jest wysiłek fizyczny
Mam nadzieje ze znajdzie sie na to jakis sposób,bo nie potrrafilbym zrezygnowac z grania w pilke
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post