Implanty

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
Karol82
Użytkownicy

Implanty

Post autor: Karol82 » 1 wrz 2017, o 09:17

Cześć. Od zawsze mam problem z zębami, już naprawdę robi sie nieciekawie. Dentysta sugeruje implanty. Nie wiem, czy skórka warta jest wyprawki, to nie jest tani zabieg i boję się powikłań.
Macie jakieś doświadczenie w tej sprawie? Ja nie znam nikogo, kto by wstawiał sobie implanty.

moniczka

Re: Implanty

Post autor: moniczka » 6 lis 2017, o 16:27

Na pewno pomoże ci doktor [mod]. Mi pomogła uniknąć leczenia kanałowego kilku zębów. Kobieta ma naprawdę duże doświadczenie i zna się na swojej pracy. Polecam.

Kev
Użytkownicy

Post autor: Kev » 19 sty 2018, o 11:42

Moja siostra rok temu zdecydowała się na wstawienie implantów i jest bardzo zadowolona z tego, że się zdecydowała. Koronki które miała zrobione wcześniej były ciemne i ciągle coś z nimi było nie tak lub wypadali. Katastrofa! Teraz z implantami nie ma żądnych problemów. Niestety jest to droga inwestycja, ale za to na cale życie...

BozennaLipinski
Użytkownicy

Post autor: BozennaLipinski » 19 cze 2018, o 13:51

Ja sama zakładałam implanty w Centrum Medycznym [mod]. I to był jeden z lepszych wyborów w moim życiu, od teraz czuję się znacznie lepiej jeżeli chodzi o psychikę.W końcu nie muszę się wstydzić kiedy się śmiej. Lepiej od razu zainwestuj w implanty, jama ustna to nie są żarty.

ODPOWIEDZ