Dziwna miesiączka

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
monk9119
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2017, o 14:07

Dziwna miesiączka

Post autor: monk9119 »

Witam, mam 27 lat i miesiączkuje regularnie, wczoraj dostałam miesiączke zgodnie z termin co do dnia, ale godzine po rozpoczęciu krwawienia jak poszłam do toalety wylecialo ze mnie cos dziwnego, wyglądało jak kawałek tkanki był wielkości około 3 cm, dodam, że 3 dni przed okresem bolało mnie podbrzusze ale myślałam, że to własnie na okres, w piatem wykonałam dosc ciężką prace fizyczną w ogrodzie, wczoraj po tym incydencie strasznie bolał mnie cały dzien brzuch, cała niedziele przeleżana w łozku, krwawienie było małe, dzisiaj już nie boli, a krwawienie jest raczej taki normalne ani obfite ani skąpe, 5 dni przed miesiączką zaaplikowałam sobie lek abothyl, ponieważ od 2 miesiecy bardzo często łape jakąs infekcje intywną juz 2 razy byłam u ginekologa z racji tych infekcji i przepisywał mi na to rózne leki od nestatyny po maści i rózne iladiany. Czy to możliwe i normalne aby coś takiego wyleciało z pochwy podczas okresu? słyszałam, że po abothylu wylatują rózne dziwne kwiatki. Prosze o powazna odpowiedz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post